header.jpg

Rada Nadzorcza

1.jpg

MARCIN BARTNICKI

W branży energetycznej od 21 lat, magister inżynier elektroenergetyk, a także informatyk, z wykształceniem w zakresie zarządzania.
W swojej karierze zawodowej brał udział w negocjowaniu, projektowaniu i budowie najważniejszych projektów wiatrowych i fotowoltaicznych w Polsce, kilkudziesięciu stacji i linii elektroenergetycznych na każdym poziomie napięć, kilkunastu obiektów przemysłowych i kubaturowych oraz w realizacji ponad 100 innych projektów na terenie Europy Środkowej oraz Wschodniej.
Interesuje się historią, zwłaszcza tą militarną, a także wiedzą o świecie współczesnym ze szczególnym uwzględnieniem otoczenia ekonomicznego.
Uwielbia wycieczki do lasu i obserwacje zwierząt, o których potrafi pięknie opowiadać.
Jeździ na łyżwach, nartach biegowych, rowerze. Lubi iść pod górkę, schodzenie w dół zostawia innym.
Odważny, bezkompromisowy. Skoncentrowany na celu, konsekwentny.
Zawsze chętny do pomocy, nieważne, czy ktoś prosi, czy nie.
Otwarty na drugiego człowieka, zawsze można na nim polegać, lojalny.
W życiu zawodowym najbardziej życzy sobie by P&Q Sp. z o.o. za kolejne cztery lata dalej było uważane za start up.

4.jpg

MARTA POPŁAWSKA

Z wykształcenia – radczyni prawna oraz informatyczka po politechnice, ze studiami uzupełniającymi z zarządzania, podatków, księgowości, pracująca po angielsku i rosyjsku, rozwijająca wciąż znajomość francuskiego i włoskiego.
Z doświadczenia zawodowego – w branży energetycznej od 23 lat: w negocjacjach kontraktów z zagranicznymi inwestorami, w innowacyjnych projektach OZE, infrastrukturalnych oraz przemysłowych. Także nauczycielka akademicka przedmiotów multimedialnych.
Z hobby – matematyczka.
Z pasji – uwielbiająca fizyczne zmęczenie - biegaczka i ciekawa świata - podróżniczka, kochająca zwierzęta małe i duże (2 koty w domu).
Z zamiłowaniem – do medycyny alternatywnej i samorozwoju.
Z marzeń – romantyczka zakochana w Hiszpanii, Włoszech, Francji i ich kulturze.
Z wiarą – w ludzi i ich też wciąż ciekawa. I w to, że każdy swój świat kreuje dla siebie po swojemu i wszystko jest możliwe, jeśli mamy dobre intencje.
Z pewnością – że życie ratuje muzyka i poczucie humoru!

2.jpg

OLGA SYPUŁA

Inżynier, project managerka i urbanistka, absolwentka Politechniki Koszalińskiej i Politechniki Warszawskiej. W branży energetycznej działa od 2007 roku. Swoje doświadczenie zdobywała w WKN/Sevivon (14 lat na pokładzie) i w European Energy Polska, gdzie od stycznia 2021 roku pełni funkcję country managerki.
Chętnie dzieli się wiedzą, łącząc swoją codzienną pracę z wystąpieniami publicznymi i udziałem w panelach dyskusyjnych. Pomysłodawczyni i organizatorka Polsko-Duńskiego Okrągłego Stołu Energetycznego, przewodnicząca grupy roboczej ds. lądowej energetyki wiatrowej w Polskim Stowarzyszeniu Energetyki Wiatrowej, członkini rady OZE i licznych grup roboczych w Konfederacji Lewiatan.
Ponieważ w życiu warto trzymać balans, w wolnych chwilach wiosłuje, joguje i podróżuje – najchętniej do Nowego Jorku, gdzie toczy się akcja jej ulubionego serialu (tak, chodzi o „Przyjaciół”). Amatorka dobrego wina, fanka Tolkiena i Sapkowskiego oraz miłośniczka psów i kotów (ze szczególnym uwzględnieniem swoich własnych).

3.jpg

DOROTA KOSACKA

Prawniczka i doradczyni podatkowa z ponad 25 letnim doświadczeniem. Jako ekspertka w zakresie prawa podatkowego, kieruje jednym z najlepszych w Polsce zespołów prawników w zakresie sporów podatkowych.
Doradzała w zakresie podatkowym, prawnym i gospodarczym w wielu skomplikowanych operacjach gospodarczych oraz reprezentowała klientów w przełomowych sprawach, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym i Trybunałem Sprawiedliwości UE. Ponadto pełniła m.in. funkcję Członka Rady Celno-Akcyzowej przy Ministerstwie Finansów, członka Krajowej Komisji Rewizyjnej Krajowej Izby Doradców Podatkowych, redaktora merytorycznego i członka rady programowej jednego z wydawnictw, członka zarządu cenionej firmy doradztwa podatkowego. Posiada międzynarodowy certyfikat menadżerski ILM.
Ceniona wykładowczyni oraz autorka i współautorka ponad 100 publikacji książkowych z zakresu prawa podatkowego była wielokrotnie nagradzana – m.in. 1 miejsce w Kategorii Najlepsze Firmy Doradztwa Podatkowego - „Spory Podatkowe” czy też 1 miejsce w kategorii VAT Top Doradcy Podatkowi 2021 .Otrzymała również medal „VIRTUS EST PERFECTA RATIO” im. Księcia Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego za zasługi dla interesu publicznego.

Kontakt

P&Q

ul. Króla Zygmunta Augusta 24

15-136 Białystok (Polska)


P&Q

ul. Choroszczańska 33

15-732 Białystok (Polska)


Biuro Techniczne P&Q

ul. Jana Sobieskiego 27

81-781 Sopot (Polska)


Skontaktuj się z nami