header.jpg

Zarząd

d_oldziejewski.jpg

DAMIAN OŁDZIEJEWSKI

Szczęśliwy ojciec i mąż, trzydziestolatek, jeden z pierwszych pracowników P&Q Sp. z o.o. zdobywający doświadczenie w obszarach Realizacji, Projektowania oraz Doradztwa. W ekspresowym tempie osiąga kolejne “szczeble” w drabinie rozwoju i karierze zawodowej. Swoją markę buduje już jako znany w branży ekspert. Cechują go innowacyjne podejście do projektowania oraz logiczne myślenie.
W P&Q Sp. z o.o. piastuje rolę Szefa Obszaru Doradztwa, zaś od dnia 1 marca 2023 także funkcję Członka Zarządu Spółki.

r_juchimowicz.jpg

RADOSŁAW JUCHIMOWICZ

W P&Q Sp. z o.o. obecny od samego początku, gdzie pełni funkcję Szefa Realizacji. Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej o specjalności elektroenergetyka. Ma 38 lat. Z branżą elektroenergetyczną związany jest od 2008 roku, a doświadczenie zdobywał podczas realizacji wielu kontraktów, w tym również zagranicznych, w roli inżyniera, kierownika robót, kierownika kontraktu, aż do stanowisk dyrektorskich. Z dniem 1 marca 2023 roku został powołany do Zarządu Spółki P&Q Sp. z o.o.

p_sokolowski.jpg

PIOTR SOKOŁOWSKI

Związanie się z branżą energetyczną było kluczowym momentem w dalszej ścieżce rozwoju i przebiegu kariery zawodowej. Swoje 10-letnie doświadczenie w tym obszarze zdobywał podczas realizacji inwestycji z energetyki zawodowej i odnawialnej na różnych szczeblach odpowiedzialności i zakresów obowiązków, począwszy od inżyniera budowy po kierownika kontraktu i szefa obszaru. W 2018 roku ukończył podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Odpowiada za działalność handlową spółki, pozyskiwanie i negocjowanie kontraktów oraz rozwój spółki na rynkach zagranicznych – jako Szef Sprzedaży, zaś od dnia 1 marca 2023 r. także jako Członek Zarządu Spółki P&Q Sp. z o.o.

f_krawczyk.jpg

FRANCISZEK KRAWCZYK

W P&Q Sp. z o.o. jest Szefem Obszaru Zakupów. To on kreuje i opiekuje się całym łańcuchem dostaw niezbędnych w realizowanych przez firmę inwestycjach. W branży energetycznej obecny od 1998 roku.
Swoją ścieżkę zawodową związał z P&Q Sp. z o.o. od samego początku jej istnienia. Docenia profesjonalizm: zaangażowanie, odpowiedzialność i lojalność panujące w firmie. Uznaje za wartość możliwość współpracy z tak wykwalifikowanym zespołem.
Od 1 marca 2023 r dołączył do Zarządu Spółki.

Kontakt

P&Q

ul. Króla Zygmunta Augusta 24

15-136 Białystok (Polska)


P&Q

ul. Choroszczańska 33

15-732 Białystok (Polska)


Biuro Techniczne P&Q

ul. Jana Sobieskiego 27

81-781 Sopot (Polska)


Skontaktuj się z nami