1920_dwa_w_1-1.webp

Misja i cele firmy

P&Q - tam gdzie liczą się
więzi międzyludzkie i pasja
Gdy przychodzi uczucie, że efekty pracy są marnotrawione, a dotychczasowe życie zawodowe nie przynosi ani satysfakcji, ani szans na rozwój… nadchodzi czas na zmianę. Dlatego powstała firma P&Q.

Formalnie nową spółkę zarejestrowano w grudniu 2019 roku. Jej założycielami są Marta Popławska oraz Marcin Bartnicki. Zdecydowali się na wspólne prowadzenie biznesu, bo, jak mówią o sobie nawzajem, nie ma innej osoby na świecie, która myśli bardziej podobnie o kluczowych kwestiach. Te kwestie to szacunek do drugiego człowieka i pracy, etyka biznesu, ale także chęć nieustannego rozwoju.

– Ja jestem beczką prochu, a moja wspólniczka iskrą – podsumowuje Marcin Bartnicki.

W firmie P&Q łącznie z zarządem pracuje prawie 30 osób. Założycielom udało się stworzyć unikalny zespół. Tworzą go ludzie, którzy znają się od kilku, a nawet kilkunastu lat i sprawdzili się razem w wielu nieraz trudnych zawodowych sytuacjach. Ekipa P&Q to wyjątkowy zespół fachowców, których łączą zapał do pracy i podobne wartości. Co ważne, zespół jest zgrany. Dzięki dobrej atmosferze w firmie pracownicy są bardzo zaangażowani, starają się wychodzić poza schematy i myśleć nieszablonowo.

– Najważniejszymi wartościami w biznesie są dla nas pracowitość, szacunek do pracownika, perfekcja, determinacja oraz poczucie obowiązku – wylicza Marcin Bartnicki. – Ważne jest także nastawienie na dawanie, a nie branie.

Marta Popławska do tego zbioru wartości dodaje jeszcze sens i logikę

– Zawsze marzyłam o stworzeniu takiej enklawy, w której rozumie się rolę więzi międzyludzkich oraz docenia wyjątkowość i wartość miejsca, czasu oraz ludzi, którzy się tutaj razem znaleźli – tłumaczy.

Dla Marty Popławskiej inspiracją co do sposobu postępowania jest Angela Merkel. Natomiast Marcin Bartnicki bardzo ceni sobie postawę ŚP. Jana Kulczyka, który umiał wykorzystać każdą okazję biznesową. A jeśli coś „odpuszczał”, to zapewne tylko dlatego, że myślał parę kroków naprzód.

Gdzie widzą swoją firmę w przyszłości? Najbliższe cele to wzmocnienie pozycji spółki w kraju w zakresie rozwiązań dla energetyki i przemysłu. To zapewni pracownikom długofalowe bezpieczeństwo i pewność rozwoju. Kolejny krok to ekspansja na wybrane rynki zagraniczne.

Kontakt

P&Q

ul. Króla Zygmunta Augusta 24

15-136 Białystok (Polska)


P&Q

ul. Choroszczańska 33

15-732 Białystok (Polska)


Biuro Techniczne P&Q

ul. Jana Sobieskiego 27

81-781 Sopot (Polska)


Skontaktuj się z nami